Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Światło wewnętrzne (Sintra,Opel)

19 Kwi 2008 16:16 2104 4
  • Poziom 9  
    Przy orginalnym pilocie podczas otwierania drzwi pilotem zapalało mi się światło wewnątrz samochodu z podtrzymaniem.Po założeniu alarmu z pilotem zapalanie światła nie działa na otwarcie auta pilotem. Co musiałbym zmodyfikować żeby było jak poprzednio
  • Poziom 28  
    Niestety, zrobiłeś błąd na samym początku. Można było założyć alarm bezpilotowy (sterowany pilotem fabrycznym). Nie straciłbyś żadnej funkcji fabrycznej, a w przypadku np. SEO kilka funkcji by przybyło.
    Teraz można pokombinować z odpowiednim połączeniem impulsu na otwieranie, z linią drzwi (oświetlenia wnętrza). Prawdopodobnie stracisz funkcję ponownego uzbrajania w dołożonym alarmie (rearming). Ale to tylko moje "gdybanie", bo nawet nie podałeś marki i modelu alarmu. A co z ryglowaniem z pilota dołożonego ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Alarm to Dragon, jednej fukcji fabrycznej nie mam domyślam się że trzeba podpiąć się do skrzynki za schowkiem w odpowiednie przewody tylko wolałbym się upewnić. Mógłbym podpiąć się pod czujnik drzwi ale tak jak kolega pisze po przypadkowym otwarciu samochodu a nie otwarciu drzwi alarm się spowrotem uzbraja po 20s i ta fukcja w tym momencie przepada. Może macie jakiś pomysł
  • Poziom 28  
    Powiem Tobie szczerze. Gdybym chciał zrealizować to zapalanie oświetlenia dla własnej satysfakcji, to użyłbym modułu wydłużającego impuls "otwórz" do np. 20sek. i podłączył bezpośrednio do lampki oświetlenia. Oczywiście potrzebna będzie separacja od linii czujników drzwiowych. Reasumując - będzie oświetlenie i rearming. A układ taki znajdziesz np. na www.conda.pl