Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomocy Potrzebuje sterowniki dźwięku do Toshiby L40 18W

hikok20 19 Kwi 2008 18:05 5824 14
  • #1 19 Kwi 2008 18:05
    hikok20
    Poziom 9  

Witam. Zakupiłem 2 dni temu laptopa Toshiba L40 18W z win xp sobie jakoś poradziłem ale nie mam sterów do niego, bardzo prosze o pomoc a w szczególności chodzi mi o ster do dźwięku. Już tyle się zeszukałem ale nie moge znaleźć :cry::cry::cry: Bardzo prosze o pomoc. Pomóżcie:cry:

• #2 19 Kwi 2008 18:17
    grkz
    Poziom 15  

Prosze bardzo pliki chyba na torennt nie sprawdzałem http://torrentz.ws/search/Toshiba-L40-18w-wireless-Drivers

Moderowany przez jankolo:

Sterowniki do wifi dla notebooka zajmują ok 800MB i znajdują się na torrentach? To, że kolega "nie sprawdzał" linku, tylko kolegę dodatkowo obciąża. Kolega w pełni świadomie próbuje wprowadzić w błąd niezorientowanego użytkownika. Jest to w najwyższym stopniu naganne, więc udzielam koledze kolejnego, czyli piątego już ostrzeżenia, co kończy karierę kolegi na naszym Forum.

• #3 19 Kwi 2008 20:03
    hikok20
    Poziom 9  

Hm... a może pan objaśnić ściągnięcie jakiegoś dobrego ster. lub powiedzieć jak można ściągnąć z tej stronki? Bardzo prosze bo nie moge dać sobie rade z tym.

• #4 19 Kwi 2008 20:09
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kolego hikok20, proszę przeczytać mój wpis moderacyjny w poście powyżej.

• #5 19 Kwi 2008 20:18
    hikok20
    Poziom 9  

Tak tak wiem ale jak by pan wiedział coś jeszcze o innych stronkach to bardzo prosze o info.

• #6 19 Kwi 2008 20:29
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Proszę posłużyć się funkcją Szukaj z takim ciągiem szukającym: +toshiba +l40

• #7 19 Kwi 2008 20:59
    hikok20
    Poziom 9  

Już robiłem na różne sposoby może jestem matoł ale siedze już od godz 12 i ściągam mase sterów i nic nie działa, :cry: :cry: :cry:

Dodano po 27 [minuty]:

Pomocy błagam

• #8 20 Kwi 2008 03:05
    Brodi
    Poziom 28  

www.realtek.com.tw - realtek HD audio - zassaj to , waży że 25 MB

Odinstauj wszystko do dzwięku łącznie z KB888111 bo tak trzeba :] , zrestartuj kompa.

zainstaluj stery z www,, pokaże się że znaleziono nowy sprzęt - zamkni to okno , jak skończy się instalować to restart kompa i gotowe,

i co w tym takiego trudnego ?

Na przyszłość truj 4 litery producentowi laptopa :

http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bi...G/download_drivers_bios.jsp?LNG=20&service=CE

model odczytasz na spodzie na białej naklejce.

• #9 20 Kwi 2008 12:05
    hikok20
    Poziom 9  

Witam właśnie wstałem z łóżka i biore sie za to co mówiłeś o efetkach powiem jak skończe, pozdro

Dodano po 44 [minuty]:

a w jaki sposób odinstalować kodek KB888111 z systemu??? wyszukać pliki o nazwie takiej w wyszukiwarce i usunąć wszystko co jest pod nazwą taką samą??

Dodano po 2 [godziny] 11 [minuty]:

hm... coś musi być nie tak albo zły kodek albo nie wiem... Bo przy instalacji wyskakuje błąd. Pomóżcie mi. Kolega wyżej pisał że trzeba odinstalować poprawke KD888111 ale jak ją odinstalować???

• #11 07 Maj 2008 16:52
    mottlauspucke
    Poziom 2  

Na wstepie witam wszystkich uzytkownikow forum
    Moj problem bedzie chyba odpowiedni do tego temetu wiec nie zakladam nowego.

Kupilem laptopa "Toshiba L40 18W" , po instalacji oporogramowania , sterownikow dzwieku , klawiatury itp nie dzialaja mi klawisze funkcyjne ciszej/glosniej oraz mute (esc) oraz panel LCD nie zapamietuje ostatniego poziomu jasnosci.
    Nie wiem teraz czy udac sie do serwisu bo jest to wada fabryczna czy moze problem polega na braku jakiegos orogramowania ??
    Dziekuje za uwage
    Pozdrawiam :)

• #13 18 Cze 2008 17:26
    gksm
    Poziom 10  

Czy aby przypadkiem nie instalowałeś XP SP3? Bo u mnie z SP3 nie działały żadne sterowniki. Zainstaluj sobie XP sp2 to wszystkie stery powinny dobrze chodzić. Aha po zainstalowaniu dźwieku zainstaluj modem tzn ster modemu. pozdr.

• #14 25 Lip 2008 11:34
    Reniu87
    Poziom 1  

Mam podobny problem ze sterami do dzwieku... mam ten sam model laptopa tyle ze u mnie jest taki problem ze on wogole nie widzi karty dzwiekowej.. jest jedno nieznane urzadzenie, ale zadne sterowniki czy poprawki od MS nie dzialaja. Probowalem tego co proponowaliscie aby wszystko odinstalowac i zainstalowac po kolei wszystko ale to nic nie daje, w menadzerze urzadzen nic sie nawet nie zmienia, wciaz jest jedno nieznane urzadzenie a w kontrolerach dzwiekuitd nie ma nic dotyczacego karty dzwiekowej tak jak normalnie to powinno wygladac. Windows XP pro SP2, nie jestem pewien czy nie zainstalowalem sp3 podczas aktualizacji, ale dlugo to nie trwalo wiec watpie... nie mam pojecia jzu co mam robic, pomocy blagam...

• #15 03 Sie 2008 20:38
    salat25
    Poziom 11  

Reniu87 a działają ci klawisze skrótów? Tzn. klawisz FN + inne (są zaznaczone na klawiaturze)? Po wciśnięciu jakiejś kombinacji (jakiejkolwiek) powinno sie w lewym górnym rogu pokazać co zostało włączone. Jeśli nie ma tam nic to nierozpoznanym urządzeniem jest właśnie sterownik tych skrótów (sam tak miałem i nie mogłem dojść do czego to jest, ale teraz już wszystko gra). Co do dźwięku to tak jak pisałem wcześniej, NAJPIERW poprawka kb888111, a dopiero potem sterowniki do karty. Co do tej poprawki to nie chodzi tu o aktualizacje systemu przez internet (czytaj nie robi tego Windows zamiast ciebie) tylko ty musisz ręcznie ściągnąć tą poprawkę, rozpakować i zainstalować.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME