Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zrobic fajne granie w fiat bravo

20 Kwi 2008 20:42 2284 6
  • Poziom 2  
    Witam Wszystkich bardzo gorąco,
    na wstepie powiem ze nie mam za wielkiego doswiadczenia w podłączaniu wzmacniacza i tuby (subwoofer-a) moje doswiadczenie konczy sie na podłączniu radia.
    Kupiłem dzisiaj JBL GTO 2060 za tydzien mam miec do tego subwofer tez JBL to taki komplet na 60 lecie firmy, radio mam ALPINE z wyjsiem PRE-OUT 2 czincze.
    Teraz pytanie brzmi-
    jak zrobic fajne granie w bravo, podlaczam wzmacniacz w tuba, a gdzie jeszcze wsadzic dobre glosniki w desce, drzwi?? jak to zgrac zeby fajnie gralo.
    Dziekuje z gory za odpowiedzi, licze na profesjonalne podpowiedzi za co z gory jeszcze raz dziekuje.
  • Poziom 42  
    Wsadz dobre głośniki w drzwi najlepiej też zasilone wzmakiem i drzwi wygłusz:)
  • Poziom 2  
    czyli wystarczy podlaczyc wzacniacz z tuba i jakies dobre glosniki w drzwi, jest sens zostawiac tweetery na desce i jakies beznadziejne w tylnej czesci auta??

Dodano po 1 [minuty]:

mamy radio, wzmaka i tube i glosniki w drzwich co z reszta, potrzebne jest cos, pewnie tak bylo by lepiej, nie?
  • Poziom 42  
    tweetery wkomponuj w przednie słupki.
  • Poziom 2  
    fajnie wielkie dzięki, wydaje mi sie ze to powinno zapinać ślicznie, tweetery (wysokie) w desce, slupek, srednie w drzwiach, i basik w tyle, do drzwi wsadzic jedno o dwudrozne glosniki??

będziem budować!!

Dodano po 2 [minuty]:

a jeszcze ciekawy jestem jak moglbym to samo zrobic w toyota avensis 2004 to jest nowa buda, tam jest orginalne radio z toyoty, chyba sa jakies maskownice do tego?
  • Poziom 2  
    dokładnie tak jak piszesz, powiedz tylko jeszcze w którym miejscu założyć zwrotnice, jeżeli z radia masz wyjscie np. (na przod,prawy) dwa kable podlaczasz zwrotnice, chodzi mi czy zapiąć to zaraz za radiem czy pociągnąc nowe kable bezpośrednio do głośników nie wiem jak one sa połączone fabrycznie. To będzie bardzo pomocne dla mnie.
    Dziekuje!
    PS
    ja mieszkam w irlandi i kupilem ten zestaw za 170 euro z tego co widze w PL sa duzo drozsze, moze kogos interesuje??

Dodano po 4 [minuty]:

widziałem też dzisiaj taki fajny zestaw jak podales mi linka tylko alpiny chyba bylby fajny pod to radio tez alpina.