Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie swiece

19 Sty 2004 22:06 2307 16
  • Poziom 10  
    Mam Daewu Lanosa silnik 1,6 16zaworowy,jakie zastosowac swiece,samochód zasilany gazem. Dziękuję.
  • Poziom 12  
    Takie jak zaleca producent. Ja osobiscie stosuje NGK i nie narzekam ale w innym samochodzie.
  • Poziom 17  
    Ja w aucie na LPG stosowałem Brisk Silver
    Obecnie mam świece Iskry i nie narzekam.
    Niektórzy proponują też NGK.

Wymieniam je co 20 tys. km

Oczywiście ważne jest aby dobrać odpowiednie świece.

Tutaj katalog ISKRY: http://www.iskra-kielce.pl/szukaj.php
  • Poziom 12  
    Osobiscie polecam swiece firmy Champion - uwazam ,ze sa to jedne z lepszych swiec na rynku i to za przyzwoita cene.Natomiast odradzam Boscha. Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    witam.
    zawsze stosuj takie jakie ZALECA PRODUCENT jak zaczniesz cudowac to sie okaze ze "wszystko przez ten gaz i poco ja sie dalem namuwic " a tak nie jest gaz jest trendy nie pase

• Poziom 21  
    Jeśli samochód jest z gazem to tylko NGK ale dobrane do odpowiedniego motoru.Są bardzo dobre i w miarę tanie.Wymieniaj po przejechaniu ok 20kkM
  • Poziom 15  
    W/g mnie jednymi z najlepszych świec są świece:

NSK.

Co do modelu Lanos 1.6 16v. to tylko TA.
    Mam takie świece od początku. Wymienia sie je co 30kkm i to tylko dla "świętego spokoju". Żadnych strzłów itp!
    Dla Ciekawych NSK.com.
  • Poziom 16  
    Nie kombinuj tylko kup pasujące NGK do konkretnego silnika.Dobra rada praktyka.
  • Spec od samochodów
    NGK tylko z podwyzszona tempratura o jeden stopien jesli jest na gaz wieczorem ci podesle symbol bo niema tu katalogu
  • Poziom 10  
    DZIEKUJĘ Wszystkim, i Prosze 'wloc' o katalog lub symbol Swiecy NGK, silnik 1,6 16zaworowy.
  • Poziom 16  
    Championa sa drogie, ale za to dobre. Polecam :)
  • Spec od samochodów
    POdaj jeszcze rocznik tego lanosa
  • Spec od samochodów
    Swiece NGK BKR6E-11 w orginale Daewo wklada te same tylko bez oznaczenia NGK
  • Poziom 10  
    DZIĘKUJĘ. Rocznik 1999.
  • Poziom 2  
    jesli chodzi o gaz zawsze stosuj swiece jedno elektrodowe o podwyszonej ciepłocie.
  • Poziom 16  
    Faktycznie najlepsze dostepne swiece na naszym rynku to NGK i ND ktore maja najstabilniejsze parametry.Mozna do gazu zalozyc swiece zimniejsze ale niekoniecznie.Nie ma sensu bawic sie w drogie wynalazki wieloelektrodowe.