Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nie widze dostepnych sieci bezprzewodowych

madmarian 22 Apr 2008 11:00 9557 0
    madmarian
    Level 12  
    czesc! moze mi ktos doradzic jak mam sprawic aby laptop pokazywal mi dostepne sieci bezprzewodowe? mam router netgear i jesli wylacze szyfrowanie sygnalu to laptop lapie sygnal z routera i internecik mi dziala, jak tylko wlacze szyfrowanie WPA-PSK to nie moge uzyskac polaczenia.
    Pamietam, bo juz kiedys komus pomagalem to ustawic, ze wystarczylo wybrac siec z listy i wpisac klucz, tyle, ze ten laptop nie chce mi wyswietlic tej listy nawet bez zabezpieczenia sieci. Bardzo prosze o pomoc, naprawde siedze tu juz chyba z trzy godziny i nie moge znalezc odpowiedzi ani na google ani tu na forum.

Dodano po 14 [minuty]:

juz znalazlem rozwiazanie, oto odpowiedz:
    Jeśli nie widzisz żadnych dostępnych sieci, bardzo możliwe, że usługa Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej nie została uruchomiona. By to naprawić wybierz Start, Uruchom, wpisz komendę services.msc /s i naciśnij OK. Na liście usług, która się pokaże, wybierz Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej i dwukrotnie na nią kliknij. Z listy rozwijalnej Typ uruchomienia wybierz Automatyczny. Następnie kliknij Zastosuj, potem Start i w końcu OK. Następnie powróć do okna dostępnych sieci bezprzewodowych i odśwież jego zawartość.
    Mam nadzieje, ze komus to pomoze.

Proszę o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane, regulamin pkt. 15.
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    23:12 22.04.2008
    [_P_]