Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka najlepsza niezawodna i oszczędna zamrażarka?

aartis 22 Apr 2008 13:38 17283 9
    aartis
    Level 11  
    Jaką najlepszą ;), niezawodną i oszczędną zamrażarkę byście polecali z tego co aktualnie jest dostępne na rynku?

Parametry:
    1. max. 150-160 litrów pojemności,
    2. 4-6 połek lub szuflad
    3. energooszczędna, kolor biały.
    4. cena do około 1000zł.
    aartis
    Level 11  
    Pytanie tylko co z niezawodnością? Faktycznie można polecić? i z ewentualnymi kosztami naprawy?
    aartis
    Level 11  
    OK. Dziekuje :). Zorientuje sie jakie u mnie sa ceny na to cudo :)
    marian_em
    Level 25  
    witam, rowniez mam zamiar kupic zamrazarke w okolicy 1000zl ale skrzyniowa, pojemnosc ok 200l, czy Whirlpool AFG 070 AP bedzie dobrym wyborem? zamrazarka
    stahurski
    Level 14  
    Menciu wrote:
    zbiera dobre oceny i opinie http://www.skapiec.pl/site/cat/309/comp/61813_komentarze/
    polecana przez wielu użytkowników, także nie powinno być z nią żadnych problemów.

Menciu co ty za bzdury piszesz.Zbiera dobre oceny.Rozwalasz mnie.Dwie oceny na stronie komercyjnej.Spróbuj napisać negatywną ,nie zostanie umieszczona na stronie.A tak w ogóle czy naprawiłeś choć jedną zamrażarkę lub lodówkę.Nie ,bo nie jesteś serwisantem.Twoja porada jest niewiele warta.Człowiek za twoją namową wyda ciężko zarobione pieniądze na sprzęt kiepskiej jakości.
    W tym dziale może doradzac każdy przypadkowy internauta.
    vandal7
    Level 10  
    no wlasnie szkoda ze tak sie slabiutko rozwinol ten temat ... zadnych sensownych testow trudno znalesc

ja mysle o firmie bosh. durzo rzeczy od nich jest dobrej jakosci to moze zamrazarka tez ....
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account