Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INVITECH SP Z O.O.

Grota-Roweckiego 8a
95-200, Pabianice
woj. łódzkie
Polska

www:

  • lutowanie THT i SMD
  • montaż smd
  • montaż tht
  • PCB
  • układy BGA
Rabat na hasło "Elektroda" 5%

O firmie INVITECH SP Z O.O.:

To co nas skłoniło do rozpoczęcia tego typu działalności to chęć wykorzystania naszego wieloletniego, praktycznego doświadczenia w profesjonalnej produkcji elektroniki. Znajomość tego rynku pozwoliła nam znaleźć odpowiedź na pytanie co jest największą bolączką większości przedsiębiorstw zajmujących się obecnie montażem usługowym. Otóż my realizujemy oczekiwania klienta bo wiemy jak to zrobić lub wiemy gdzie szukać odpowiedzi - nie obiecujemy, że najnowsze linie technologiczne rozwiążą każdy problem.
Mamy rozsądne podejście do oczekiwań, co dzięki szybkiej i bezpośredniej komunikacji z klientem pozwala spełnić nie tylko standardowe wymagania. Ponadto wiemy czego potrzebujemy by sprostać założeniom większości zleceniodawców. Naszym celem jest zadowolenie klienta, który może skorzystać w wielkim zakresie z naszej wiedzy w realizacji swoich pomysłów.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług i podjęcia współpracy z nami.

Oferta firmy INVITECH SP Z O.O.:

Zajmujemy się dostawą obwodów drukowanych oraz ich montażem, SMD jak i przewlekanym. Dodatkowo oferujemy także inne usługi związane z produkcją urządzeń elektrycznych: wykonywanie obudów, programowanie układów, grawerowanie laserem, wykonywanie etykiet itp.

INVITECH SP Z O.O. wykonuje usługi w zakresie

Komputery naprawa, Laptopy naprawa, Profesjonalny reballing i wymiana układów, Odzyskiwanie danych, Pogotowie antywirusowe i oprogramowanie naprawa, Komputery doradztwo, Sieci komputerowe serwisowe i doradztwo, Układy elektroniczne projektowanie lub produkcja, Mikrokontrolery programowanie i doradztwo, Sprzedaż części elektronicznych

Wszystko o lugr80

Emblemat

lugr80

Poziom 1
Offline 

Wszystkich postów:

0
[0% z całości/ 0.00 postów dziennie]

Miasto:

Łódź

Kraj:

Polska   lugr80

Język forum:

polski

Specjalizacja:

technologia produkcji obwodów drukowanych, produkcja obwodów drukowanych, projektowanie pcb

Ostatnia Wizyta:

22 Kwi 2017 14:07

Punkty:

25.00
Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 0
Punkty: 25.00