Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Semicon Sp. z o.o.

Zwoleńska 43/43A
04-761, Warszawa
woj. mazowieckie
Poland

Tel.: 22 XXX XX XX (Show)

www: www.semicon.com.pl

Discount on password "Elektroda" 3%

About Company Semicon Sp. z o.o.:

Firma Semicon Sp. z o.o powstała w 1987 roku i od 30 lat niezmiennie działa w branży elektronicznej. Oferujemy szerokie spektrum komponentów elektronicznych, optoelektronicznych, narzędzi, akcesoriów pomiarowych i aparaury pomiarowej, złączy, puszek do fotowoltaiki, specjalistycznych przewodów oraz preparatów chemicznych do elektroniki i przemysłu. W dziale produkcyjnym powstają płytki PCB, szablony SMT, a także moduły laserowe. W dziale przemysłowym poddajemy konwertingowi taśmy i rzepy 3M - w ofercie jest cięcie na wymiar z loga, wykroje die-cut, kiss-cut i in. W portfolio firmy Semicon są renomowani producenci tacy jak: LEMO, Schurter, 3M, Multi-Contact, Electrolube, Kontakt Chemie, CRC, PTR, QA, Wacker. Huntsman, Weco.

Company offer Semicon Sp. z o.o.:

Jesteśmy importerem i autoryzowanym dystrybutorem podzespołów elektronicznych, materiałów, narzędzi do elektroniki, aparatury pomiarowej i akcesoriów pomiarowych renomowanych marek. Semicon Sp. z o.o. to największy polski producent modułów laserowych. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach, w tym medycznej.W naszym dziale produkcyjnym świadczymy usługi montażu płytek elektronicznych w technologii SMT oraz montażu przewlekanego. Kolejną usługą w naszym portfolio są szablony stalowe SMT wycinane laserowo na urządzeniach produkcji LPKF. Wykonywane są również szablony do układów BGA dla technologii reballingu. W ofercie firmy jest także konwerting przemysłowych taśm jedno- i dwustronnie klejących. Wykonujemy wykroje die-cut i kiss-cut, oferujemy też cięcie taśm na wymiar z dużej rolki (logroli).

Semicon Sp. z o.o. provides service in the field of

Fotowoltaika - Energia odnawialnia, Układy elektroniczne projektowanie lub produkcja, Mikrokontrolery programowanie i doradztwo, Programowanie usługi, Korepetycje nauka i szkolenia elektronika, Sprzedaż części elektronicznych, Chemia do elektroniki, Automatyka sprzedaż i dystrybucja

All about Semicon Sp. z o.o.

Emblem

Semicon Sp. z o.o.

Level 1
Offline 
Next level 2: 2

Total posts:

1
[of which 0% help posts/ 0.00 posts per day]

Country:

Poland Poland

Board Language:

Polish

Last Visited:

17 Nov 2020 15:46

Points:

60.00
Joined: 08 Jan 2020
Posts: 1
Points: 60.00