Kupie trafo do wzmacniacza +/-50v do 350-400w. najlepiej toroidalne. Dobrze by było jakby był to kompletny zasilacz, ale samo trafo też może być. dokładnie ma być taki efekt:
Typowe zasilanie (napięcie stałe DC) +/-50 - 62V DC
potrzebuje je do takiej koncówki:
http://www.allegro.pl/item1147485_wysokiej_jakosci_koncowka_mocy_audio_250w.html
Dzięki z góry i pozdrawiam.
Typowe zasilanie (napięcie stałe DC) +/-50 - 62V DC
potrzebuje je do takiej koncówki:
http://www.allegro.pl/item1147485_wysokiej_jakosci_koncowka_mocy_audio_250w.html
Dzięki z góry i pozdrawiam.
Moderowany przez _PREDATOR_18:04 25.04.2008:Tu nie jest Allegro bis!
https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3733177#3733177
Następne będzie ostrzeżenie!