posiadam radio przenośne z manetofonem kasetowym i odtwarzaczem CD firmy Elta. Ostatnio "rozregulował się" odtwarzacz CD - przerywa przy odtwarzaniu płyt. Przypuszczam, że powodem może być rozregulowanie się lasera (wiązki laserowej), czy można samodzielnie dokonać "regulacji"?, i jak to zrobić?