Drukarka drukuje jak i skanuje, jednak kiedy karetka z tuszami wsuwa sie aby przeczyscic glowice sluchac glosne stukanie.
Jest to wina zebatki ktora odpiowiada za przesuniecie plastikowego elementu ktory czysci glowice zamontowanych tuszy. Wyglada to tak jakby nie znalaz pozycji tej tacki i mimo ze ona jest juz wsunieta zebatka probuje ja jeszcze pchac dalej.
Czy ktos spotkal sie juz z takim problemem ?
Jezeli bedzie potrzebne zdjecie prosze pisac
Jest to wina zebatki ktora odpiowiada za przesuniecie plastikowego elementu ktory czysci glowice zamontowanych tuszy. Wyglada to tak jakby nie znalaz pozycji tej tacki i mimo ze ona jest juz wsunieta zebatka probuje ja jeszcze pchac dalej.
Czy ktos spotkal sie juz z takim problemem ?
Jezeli bedzie potrzebne zdjecie prosze pisac