Jak napisałem wyżej mam problem z pamięcią RAM.
Mianowicie mam zamontowaną jedną kość i komputer działa bez problemu, a gdy włożę drugą to wyskakuje, że nie może znaleźć pliku pci.sys.
Mianowicie mam zamontowaną jedną kość i komputer działa bez problemu, a gdy włożę drugą to wyskakuje, że nie może znaleźć pliku pci.sys.