logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Motorola V3 – jak ustawić 14 ikon w menu zamiast 12 przy użyciu skinów i edytorów?

poolak2006 18 Maj 2008 12:41 747 2
REKLAMA
  • #1 5152716
    poolak2006
    Poziom 9  
    Posty: 37
    Ocena: 3
    Witam!!
    Mam 2 dodatkowe skiny visty na fonie. Ten jeden ma 14 ikonowe menu ale jak wlacze tego drugiego to ma tylko 12 ikon i jedna z tych ikon to pozostale jak tam wejde to dopiero mi sie pokazuje reszta ikon menu. Czy istnieje jakas mozliwość zrobienia tak aby menu było 14 ikonowe?? na poczatku miałem tylko 9 ikonowe ale zmin dokonałem Menu Maker v0.2 jednak w tym programie można wybrac max. 12 ikon ... Może jest jakiś podobny program Menu Maker v0.2 tylko taki co robi 14 ikon w menu ??
  • REKLAMA
  • #2 5189502
    Bartolooo6
    Poziom 10  
    Posty: 14
    www.google.pl - nie boli.
  • #3 5189749
    poolak2006
    Poziom 9  
    Posty: 37
    Ocena: 3
    Wez koles nie kozacz. Jak jestes taki madry to wez sam znajdz. ty pewnie nawet nie wiesz o czym mowa a sie udzielasz.
REKLAMA