Witam..
Mam pytanie do osób zajmujących się dużymi sieciami firmowymi powyżej 300 komputerów. Czy znacie jakiś program który tworzy sam topologie sieci? Czyli jaki komputer podłączony jest do jakiego routera (tworzy wokół danego routera topologie gwiazdy). Obecnie używam oprogramowania 3com Network Supervisor v5.2 SP3 . On tworzył topologie na samym początku ( przed dołożeniem routerów D-Link-a jeszcze wykrywał komputery ale teraz przestał) Ten program chyba łączy się prze smnp z innymi routerami i monitorowanie obciążenia łącza jak to się odbywa w 3comNS v5.2. Na dodatek mylnie zaczął pokazywać połączenia. Może jakiegoś dobrego programu używacie? Wszystkie porady mile widziane:)
Pozdrawiam
Mam pytanie do osób zajmujących się dużymi sieciami firmowymi powyżej 300 komputerów. Czy znacie jakiś program który tworzy sam topologie sieci? Czyli jaki komputer podłączony jest do jakiego routera (tworzy wokół danego routera topologie gwiazdy). Obecnie używam oprogramowania 3com Network Supervisor v5.2 SP3 . On tworzył topologie na samym początku ( przed dołożeniem routerów D-Link-a jeszcze wykrywał komputery ale teraz przestał) Ten program chyba łączy się prze smnp z innymi routerami i monitorowanie obciążenia łącza jak to się odbywa w 3comNS v5.2. Na dodatek mylnie zaczął pokazywać połączenia. Może jakiegoś dobrego programu używacie? Wszystkie porady mile widziane:)
Pozdrawiam