Czy ktoś ma może instrukcje obslugi tejże pralki po polsku???
bo na mojej tylko po włosku bodajze pisze:)
z góry dzieki
pozdrówka
bo na mojej tylko po włosku bodajze pisze:)
z góry dzieki
pozdrówka
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam