Witam wszystkich na forum.
Problem jak w temacie. Po załadowaniu płyty zaczyna odtwarzać i po jakimś czasie (nieraz można cały film obejrzeć) następuje jakby stop-klatka, obraz stoi w miejscu a dvd nie reaguje na żadne komendy. Po wyłączeniu z sieci trzeba odczekać dłuższą chwilę, włączyć ponownie i dopiero można wyciągnąć płytkę. Może ktoś już przerabiał coś podobnego, będę wdzięczny za każdą podpowiedź.
Problem jak w temacie. Po załadowaniu płyty zaczyna odtwarzać i po jakimś czasie (nieraz można cały film obejrzeć) następuje jakby stop-klatka, obraz stoi w miejscu a dvd nie reaguje na żadne komendy. Po wyłączeniu z sieci trzeba odczekać dłuższą chwilę, włączyć ponownie i dopiero można wyciągnąć płytkę. Może ktoś już przerabiał coś podobnego, będę wdzięczny za każdą podpowiedź.