tuner pace 228g
uruchamia sie ,działa czesc regulacji , z pilota możliwosc przełanczania kanałow góra-dół ,prawy-lewy nie działa nazwy kanałow przekłamane ciagi cyfr iliter. widoczna próba wymiany pamięci. z pomiarów wynika że brak zasilania konwentera. mam pytanie sadze że raczej pewna wymiana pamieci (wsadzona 24c02) powinna byc 24c65.czy czysta pamiec wystarczy czy czeba ja zaprogramowac i w jaki sposób to zrobic nie majac orginalnej ani kopiarki( mysle o wgraniu z komputera potrzebny schemat urzadzenia) prosze o pomoc i o wyjasnienie tematu. jesze jedno pytanie te tunery maja mozliwosc komunikowania sie ze soba (opcja w menu)czy można to wykorzystac.
uruchamia sie ,działa czesc regulacji , z pilota możliwosc przełanczania kanałow góra-dół ,prawy-lewy nie działa nazwy kanałow przekłamane ciagi cyfr iliter. widoczna próba wymiany pamięci. z pomiarów wynika że brak zasilania konwentera. mam pytanie sadze że raczej pewna wymiana pamieci (wsadzona 24c02) powinna byc 24c65.czy czysta pamiec wystarczy czy czeba ja zaprogramowac i w jaki sposób to zrobic nie majac orginalnej ani kopiarki( mysle o wgraniu z komputera potrzebny schemat urzadzenia) prosze o pomoc i o wyjasnienie tematu. jesze jedno pytanie te tunery maja mozliwosc komunikowania sie ze soba (opcja w menu)czy można to wykorzystac.