logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór słuchawek DJ: Philips, Audio Technica, AKG, Sennheiser, Pioneer - opinie?

michal173 29 Maj 2008 18:53 885 1
REKLAMA
  • #1 5194889
    michal173
    Poziom 12  
    Posty: 54
    Pomógł: 1
    Witam mam problem z doborem sluchawek,czesto bywa ze gram impreze gdzie bywa bardzo glosno i potrzebuje sluchawek ktore dobrze tlumia dzwieki a jednoczesnie sa wygodne gdzyz niekiedy mam je cala noc na glowie.Sluchawki ktore na wstepie odpadaja to Pioneer HDJ 1000(wada konstrukcyjna), SONY MDR V 700(wada konstrukcyjna),Wszelakie beringery ,omnitronicsy czy gemini i reloopy,gdyz na tym sprzecie nieraz sie zawiodlem.Sluchawki ktore zamierzam kupic w przyszlym sezonie to akg lub technics.Jak narazie potrzeba mi czegos tanszego na okres tymczasowy zamierzam zakupic ;
    Philips HP400
    Philips HP2700
    AUDIO TECHNICA ATH-SJ3
    Akg K 518 (wydaje mi sie najlepsze rozwiazanie)
    SENNHEISER EH-150
    Pioneer SE-MJ3

    Prosze posiadaczy tych modeli o opinie i porady co bedzie najlepszym rozwiazaniem. Bardzo dziekuje.

    Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu (pomocy).
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!.
    0:18 30.05.2008
    [_P_]
  • REKLAMA
  • #2 5195793
    dj_maty
    Poziom 24  
    Posty: 609
    Pomógł: 63
    Ocena: 8
    Ja jako DJ używam Philips HP2500 i są super. Głośność odpowiednia, i jakość dźwięku też, jak za tą cenę oczywiście.
REKLAMA