Witam mam problem z doborem sluchawek,czesto bywa ze gram impreze gdzie bywa bardzo glosno i potrzebuje sluchawek ktore dobrze tlumia dzwieki a jednoczesnie sa wygodne gdzyz niekiedy mam je cala noc na glowie.Sluchawki ktore na wstepie odpadaja to Pioneer HDJ 1000(wada konstrukcyjna), SONY MDR V 700(wada konstrukcyjna),Wszelakie beringery ,omnitronicsy czy gemini i reloopy,gdyz na tym sprzecie nieraz sie zawiodlem.Sluchawki ktore zamierzam kupic w przyszlym sezonie to akg lub technics.Jak narazie potrzeba mi czegos tanszego na okres tymczasowy zamierzam zakupic ;
Philips HP400
Philips HP2700
AUDIO TECHNICA ATH-SJ3
Akg K 518 (wydaje mi sie najlepsze rozwiazanie)
SENNHEISER EH-150
Pioneer SE-MJ3
Prosze posiadaczy tych modeli o opinie i porady co bedzie najlepszym rozwiazaniem. Bardzo dziekuje.
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu (pomocy).
Nie kasować wpisów moderacyjnych!.
0:18 30.05.2008
[_P_]
Philips HP400
Philips HP2700
AUDIO TECHNICA ATH-SJ3
Akg K 518 (wydaje mi sie najlepsze rozwiazanie)
SENNHEISER EH-150
Pioneer SE-MJ3
Prosze posiadaczy tych modeli o opinie i porady co bedzie najlepszym rozwiazaniem. Bardzo dziekuje.
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu (pomocy).
Nie kasować wpisów moderacyjnych!.
0:18 30.05.2008
[_P_]