Witam !!!
Mam do rozgryzienia HP iPAQ ra1710 !!! Sprawa z nim wygląda następująco: po zamontowaniu nowej baterii ładuje ją bez końca !!! Napięcia w trakcie ładowania są następujące : 3,28V, 2,1V, 3,21V. Po wyłączeniu ładowarki napięcie na akumulatorze jest stabilne ale nie startuje z baterii !!! Po podłączeniu napięcia z ładowarki startuje bez problemu !!! Wymieniłem już akumulator podejrzewając go o wadę !!!
P.S.
Sprawa rozwiązana. Winowajcą okazały się akumulatorki, a właściwie stan ich rozładowania poniżej progu, z którym nie radziła sobie ładowarka. Co ciekawe dwa zakupione nowe akumulatorki dały dokładnie taki sam objaw. Dopiero trzeci nowy akumulatorek odpalił bez problemu. Temat zamykam.
Mam do rozgryzienia HP iPAQ ra1710 !!! Sprawa z nim wygląda następująco: po zamontowaniu nowej baterii ładuje ją bez końca !!! Napięcia w trakcie ładowania są następujące : 3,28V, 2,1V, 3,21V. Po wyłączeniu ładowarki napięcie na akumulatorze jest stabilne ale nie startuje z baterii !!! Po podłączeniu napięcia z ładowarki startuje bez problemu !!! Wymieniłem już akumulator podejrzewając go o wadę !!!
P.S.
Sprawa rozwiązana. Winowajcą okazały się akumulatorki, a właściwie stan ich rozładowania poniżej progu, z którym nie radziła sobie ładowarka. Co ciekawe dwa zakupione nowe akumulatorki dały dokładnie taki sam objaw. Dopiero trzeci nowy akumulatorek odpalił bez problemu. Temat zamykam.