Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wyglada wasz cennik uslug car audio?

łuki88 09 Cze 2008 14:56 5562 13
  • #1 09 Cze 2008 14:56
    łuki88
    Poziom 24  

witam. Jesli mozecie to podajcie cennik swoich uslug car audio np. wygluszanie drzwi, zrobienie skrzynki, przeciagniecie przewodow do wzmaka i podlaczenie go itd. Interesuja mnie ceny za sama robocizne bez materialow. Pytam dlatego bo nie wiem jak sie cenic jak czasem znajomy znajomego chce aby mu cos tam wyrzezbic ;) Pozdrawiam

0 13
  • #2 09 Cze 2008 15:23
    Doktor5
    Poziom 19  

Witam!

Jak w moim przypadku to wszystko zależy od marki i modelu samochodu to samochód dyktuje cenę usługi jeśli jest dobra możliwość przeciągnięcia kabli wkomponowaniu przełączników np. w popielniczkę. Również im starszy samochód 88r. 90r. to jeszcze dochodzi walka z zakłóceniami.

Pozdrawiam!

0
  • #3 09 Cze 2008 18:32
    powalla
    Moderator CarAudio

Tak z ciekawości ............jakie przełączniki i co ma rocznik do zakłóceń ?

0
  • #4 09 Cze 2008 18:44
    łuki88
    Poziom 24  

No wlasnie z tymi przelacznikami to tez nie wiem o co chodzi. Dalej nie wiem jak to u was z tymi cenami. Chodzi mi konkretnie to tyle a to tyle. Samochod do naglosnienia np VW Golf 3 bo tego duzo u nas ostatnio.

0
  • #5 09 Cze 2008 18:47
    trance84
    Poziom 28  

Powalla kolego poprostu montuje sterowanie do załączania wzmaków na osobnym wyłączniku :D:D:D .

Chyba nie wie że 90% radii ma opcje REMOTE w swojej kostce.

Zakłócenia??

Pewnie kładzie kable zasilające razem z sygnałowymi za 12 zł 5m z kablem sterujacym(którego i tak nie podłacza).

Robiłem kiedyś instalkę w maluchu rocznik 84 montowaliśmy suba Sony eXplode wzmaka sony xm radio JVC przody Phonocar.

Wiem że miks nie z tej ziemi ale kolega tak się uparł no i nawróć tu osła jak widzi marchewkę przed swoim nosem.

Po instlacji i porządnym położeniu kabli w systemie totalna cisza żadnych zakłóceń od wycieraczek świateł kierunkowskazów czy alternatora.
    Nawet światła nie gasły przy mocnym słuchaniu muzyki.

Porządna i przemyślana instalacja to podstawa.

0
  • #6 09 Cze 2008 21:03
    łuki88
    Poziom 24  

Widze ze nikt nie ma odwagi przyznac sie ile za co bierze:) Naprawde pytam tylko po to zeby samemu wiedziec ile wziac i zeby sie nie przecenic. Wygluszenie przednich drzwi np 80zł ? Duzo? Malo? Skrecenie skrzynki z wlasnorecznym wycinaniem pod wymiar z jedna pochyla scianka + oklejenie materialem itp wszystko na gotowo np. tez ok 60-80zł nie za duzo? Przeprowadzenie przewodow do wzmaka do bagaznika i podlaczenie go np 50zł ? Mowa tu o samej robociznie. Podpowiedzcie cos bo nie mam pojecia ile za takie cos mozna wziac.

0
  • #7 09 Cze 2008 22:23
    trance84
    Poziom 28  

Temat jest prosty pojedź do dobrej firmy CA i zapytaj o ceny .

Dowiesz się co ile kosztuje podziel przez 2 i kasuj ludzi.

0
  • #8 09 Cze 2008 23:09
    łuki88
    Poziom 24  

No wlasnie tu jest problem ze nie bardzo mam gdzie podjechac a na wawie nie bardzo sie orientuje w terenie. Ale dzieki za pomoc. Pozdro.

0
  • #9 09 Cze 2008 23:53
    Mchalmw2
    Poziom 10  

Ja byłem w zakładzie car audio,za podłaczenie dwoch wzmacniaczy(jednego do subwfooera a drugiego do przedniego zestawu).Wszystko było moje kable konektory oprawka głośniki skrzynia itp... KRZYKNAL MI 1000zł.Poczytałem troche na internecie i sam sobie dałem rade nic nie spaląc.

1
  • #10 10 Cze 2008 06:54
    Doktor5
    Poziom 19  

Kolego trance84 kable, jakie używam to nie 12zł za 5M kable to RAYCHEM.
    A wyjście na rajdu nadaje się tylko do małych wzmacniaczy wzmacniacz cały czas jest pod napięciem i pobiera prąd.
    Wyłączniki SA montowane nie tylko od wzmacniaczy są też indywidualne zachcianki klijęta

A z tym maluchem to aż wierzyć mi się nie chce jak robiłem system w skodzie radpid 64r. to żeby wyeliminować wszystko poszły dwa kondziory 1F a ty tylko od kabli hmm widocznie używasz czegoś lepszego niż kabel posrebrzany.

Pozdrawiam!

0
  • #11 10 Cze 2008 07:07
    Diagran6
    Poziom 25  

Możesz podjechać na AL.Krakowską 123 do firmy Mikar. Tam dowiesz się co i za ile. Mają dość wysoko ustawioną poprzeczkę jakości (ceny też). Konkurencji im raczej nie zrobisz.
    Adres: www.mikar.com.pl

0
  • #12 10 Cze 2008 10:42
    miki87
    Poziom 20  

Doktor5 napisał:

A wyjście na rajdu nadaje się tylko do małych wzmacniaczy wzmacniacz cały czas jest pod napięciem i pobiera prąd.

A z tym maluchem to aż wierzyć mi się nie chce jak robiłem system w skodzie radpid 64r. to żeby wyeliminować wszystko poszły dwa kondziory 1F a ty tylko od kabli hmm widocznie używasz czegoś lepszego niż kabel posrebrzany.

wyjście w radiu kabla remote nadaje się do każdego wzmacniacza samochodowego;]

Od kiedy żeby wyeliminować zakłócenia na sygnale stosuje się kondensatory mocy? (1F)?

0
  • #13 10 Cze 2008 14:46
    toptel
    Poziom 9  

ja w krk za montaz 2 wzmacniaczy bez przykrecania , poprowadzenie kabli podpiecie pod remote, podlaczenie kondensatora zaplacilem 150 zl (wszystkie czesci moje).

0
  • #14 12 Cze 2008 00:02
    Kłosiol
    Poziom 29  

Ja za podłaczenie wzmaka, "tuby..." :D ( sub w krztalcie walca oczywiscie :D ), przeciagniecie kabla + z aku do bagaznika, chinchy z radia do bagaznika i wymiany radia w Golfie 3 wziąlem z kumplem ( bo z nim to robilem ) 60 zł.... wiem, ze to za mało ale auto bylo od znajomego ... znajomego ... itd :D:D:D ale pozniej to przemyslalem i za 30 zł /os nie opłacalo sie tego robic :D

no ale coz... koles zadowolony z efektu ........ wg mnie gralo to beznadziejnie ale akurat taki sprzet koles nam dał ..... i tyle :|

0