Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 405 -1994, alarm COBRA

10 Lut 2004 09:39 1209 5
  • Poziom 9  
    Kupiłem niedawno Peugeot 405 z 1994 montowanego w Lublinie z fabrycznym alarmem, niestety brak do niego pilota oraz jakiejkolwiek dokumentacji. jedyne co wiem to, że jest to COBRA (są kluczyki do wł/wył centralki). Gość twierdzi, że alarm był sprawny, ale nie był używany i pilot zaginął kilka lat temu. Powiedzcie czy jest jakaś szansa na ożywienie tego alarmu.
  • Spec od samochodów
    Bardzo ciezka sprawa mozna wpisac nowe piloty ale trzeba miec pin kod tego alarmu jak bedziesz mial go to ci napisze jak wkodowac nowe
  • Poziom 9  
    wloc napisał:
    Bardzo ciezka sprawa mozna wpisac nowe piloty ale trzeba miec pin kod tego alarmu jak bedziesz mial go to ci napisze jak wkodowac nowe

Niestety nie mam pin kodu i nie magę liczyć na jego uzyskanie.
  • Spec od samochodów
    To proponawalbym zakup nowej centralki wyniesie cie nieduzo drozej niz zakup 2 pilotow
  • Poziom 9  
    wloc napisał:
    To proponawalbym zakup nowej centralki wyniesie cie nieduzo drozej niz zakup 2 pilotow

Czy sama centralka załatwi temat (oczywiście plus piloty), jeżeli tak to czy możesz polecić coś niezbyt drogiego ale pewnego. Dodam jeszcze, że moje auto nie ma centralnego zamka.
    Pozdrawiam.
  • Spec od samochodów
    Na rynku jest bardzo duzo centralek poczawszy od Exodusa za 100 Lamperta 02pu za 150 ,Lamparta02s za 195 Proxima powyzej 200