Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 405 -1994, alarm COBRA

10 Feb 2004 09:39 1338 5
  • Level 10  
    Kupiłem niedawno Peugeot 405 z 1994 montowanego w Lublinie z fabrycznym alarmem, niestety brak do niego pilota oraz jakiejkolwiek dokumentacji. jedyne co wiem to, że jest to COBRA (są kluczyki do wł/wył centralki). Gość twierdzi, że alarm był sprawny, ale nie był używany i pilot zaginął kilka lat temu. Powiedzcie czy jest jakaś szansa na ożywienie tego alarmu.
  • Level 34  
    Bardzo ciezka sprawa mozna wpisac nowe piloty ale trzeba miec pin kod tego alarmu jak bedziesz mial go to ci napisze jak wkodowac nowe
  • Level 10  
    wloc wrote:
    Bardzo ciezka sprawa mozna wpisac nowe piloty ale trzeba miec pin kod tego alarmu jak bedziesz mial go to ci napisze jak wkodowac nowe

Niestety nie mam pin kodu i nie magę liczyć na jego uzyskanie.
  • Level 34  
    To proponawalbym zakup nowej centralki wyniesie cie nieduzo drozej niz zakup 2 pilotow
  • Level 10  
    wloc wrote:
    To proponawalbym zakup nowej centralki wyniesie cie nieduzo drozej niz zakup 2 pilotow

Czy sama centralka załatwi temat (oczywiście plus piloty), jeżeli tak to czy możesz polecić coś niezbyt drogiego ale pewnego. Dodam jeszcze, że moje auto nie ma centralnego zamka.
    Pozdrawiam.
  • Level 34  
    Na rynku jest bardzo duzo centralek poczawszy od Exodusa za 100 Lamperta 02pu za 150 ,Lamparta02s za 195 Proxima powyzej 200