Witam.
Troche malo napisales.Przedewszystkim przez jakie wyjscie i pod jakie wejscie?Proponuje tez sprawdzic kabelek czy wszystkie piny sa w porzadku.Sprawdz tez ustawienia(napisz czy stosujesz rozne rozdzielczosci?)
Pozdrawiam.
Być może nieprawidłowe jest wybrane wejście sygnału w TV. U mnie też pojawia się czarno-biały obraz (mam napis VCR) a kolejne naciśnięcie na pilocie przycisku AV powoduje że komputerowy obraz na TV jest kolorowy (napis YC2)
✨ Problem z wyświetlaniem obrazu w czerni i bieli po podłączeniu laptopa do telewizora wynikał z nieprawidłowego wyboru wejścia sygnału na telewizorze oraz ustawień systemu kolorów (PAL, SECAM itp.). Laptop był podłączony kablem S-Video do eurozłącza telewizora marki Palladium, a karta graficzna to Intel. Zalecane było sprawdzenie poprawności kabla, wyboru odpowiedniego wejścia sygnału na pilocie (np. przełączanie między VCR, YC2, AV Video) oraz ustawień rozdzielczości i systemu kolorów w telewizorze. W jednym z przypadków rozwiązaniem było ustawienie właściwego systemu kolorów w menu telewizora, co przywróciło obraz kolorowy. Pojawiła się także sugestia dotycząca zastosowania rezystora między pinami kabla S-Video, co w niektórych sytuacjach pomaga w uzyskaniu poprawnego sygnału kolorowego. Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie treści dyskusji.