Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jeep / Chrysler Jakie kupic radio z zachowaniem sterowania

25 Cze 2008 22:33 4776 3
  • Poziom 10  
    Witam

Posiadam Jeep Grand Cherokee rok 2000 z orginalnym radiem kaseta + zmieniacz 10 CD + glosniki z zmacniaczem Infinity GOLD. Chcialbym je zmienic na jakies nowszej generacji radio. Bardzo mi zalezy aby zachowac sterowanie w kierownicy. Niechcialbym bym zabardzo takze wyzucac wzmacniacz poniewaz naprawde wg mnie fajnie to wszystko gra. Jakie radio kupic ? A moze ktos moglby mi zrobic jakis interfejs aby podlaczyc np pod blaupunkta ?
  • Poziom 22  
    praktycznie kazde radio ktore ma mozliwosc sterowania z kierownicy. tylko potrzebny jest interfejs do danego modelu samochodu
  • Poziom 10  
    Ale gdzie taki interfejs kupic
  • Poziom 33  
    Radziłbym Ci sprawdzić (zapytać na różnych forach) najpierw czy zmieniarka pasuje do sklepowych odbiorników i jakiej marki. Jeżeli nie i ma specyficzny protokół to interfejs zmieniarki będzie drogi o ile w ogóle dostępny.
    Ja bym sprzedał radio w komplecie ze zmieniarką i z kablem jak jest na chodzie a kupił inny zestaw, zawsze będzie lepiej dopasowany.
    Nastepnie nowe radio musi mieć wyjście pasujące do wzmacniacza a tu bywa różnie, chodzi o poziomy napięć sygnału i konfigurację kabli.
    Adapter do kierownicy zapytaj przez stronę http://www.piloty.pl/multimedia.html ze spisu wynika ze jest opcja do Chryslera. Nowe radio musi mieć wejście do sterowania z kierownicy, adapter zawsze będzie potrzebny.
    Zobacz na ofertę Pioneera lub Blaupunkta.
    Pzdr. N.