Witam
Mam problem z pralką pojawia się błąd E07 i nie moge jej uruchomic ,czy ktos wie co powoduje ta usterke?
Mam problem z pralką pojawia się błąd E07 i nie moge jej uruchomic ,czy ktos wie co powoduje ta usterke?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPatryk12345 napisał:Aha w takim razie jak mam usunąć ta usterke:D