cześc
potrzebuje schematy elektryki zapłonu i silnika do wski 175
jeśli by ktos coś takiego posiadał to proszę o wysłanie na adres rafaldxy(_at_)vp.pl albo wklejcie zdjęcia na forum
z góry dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam