Brak wizji i fonii z anteny i z AV , ciemny ekran, OSD wyświetla prawidłowo . Przy wyszukiwaniu stacji tło pozostaje nadal ciemne i żadnej stacji nie może złapać.
Przez EXT1 podłączając np:wideo też nie ma obrazu ani głosu.
Napięcia te co były zaznaczone na płycie są.
Podmieniłem TDA4680 . Nic to nie zmieniło. Proszę o pomoc.
Telewizor trochę leciwy, ale kilka dni już nad nim siedzę i nie chcę odpuścić.
Tytuł tematu poprawiłem na zgodny z pkt. 11 regulaminu. [_OBCY_]
Przez EXT1 podłączając np:wideo też nie ma obrazu ani głosu.
Napięcia te co były zaznaczone na płycie są.
Podmieniłem TDA4680 . Nic to nie zmieniło. Proszę o pomoc.
Telewizor trochę leciwy, ale kilka dni już nad nim siedzę i nie chcę odpuścić.
Tytuł tematu poprawiłem na zgodny z pkt. 11 regulaminu. [_OBCY_]