Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-4000ub; jakie głośniki do tego

11 Sie 2008 23:24 2115 9
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie forumowiczów ;]

Jakie głośniki będą dobrze grały z radyjkiem pioneer'a deh-4000ub ? (Nie chcę słyszeć że to radio to dno itp bo jestem z niego bardzo zadowolony)

Co do specyfikacji: to mają być 4 głośniki 13 cm + jakie zwrotnice i tweetery na przód. Dodam, że do tego będzie wyciszenie drzwi ale to w dalszym planie.

Dobrze było by jak by wypowiadał sie ktoś znajacy na temacie żeby nie wypisywał bzdur.

Pozdrawiam

PS. jakby to miało pomóc to Będzie to grało w Fordzie Sierra (również nie chce komentarzy że to złom bo tak nie jest)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Pod samym radiem to najlepiej Helix Dark Blue 52.1 :)
  • Poziom 9  
    super ;] więc zestawik podany już jest na mojej liscie kupna :d

a jeszcze żeby nie zakładac potem nowego tematu to:

Bo w dalszych planach mam jeszcze dorzucenie pod to radio wzmacniacza, kondensatora oraz subwoofera więc równiez jakie będą najlepsze do tego radia? Chociż już z tym to mam zamiar do firmy oddać autko i oni mi dobiora i zamontują lub tez ja kupie a oni tylko zamontują.
  • Poziom 16  
    wzmacniacza i suba nie dobiera się pod radio. A kondensator ci się przyda tylko przy mocniejszych wzmacniaczach.
  • Poziom 28  
    i nie dawaj do żadnej firmy, po przepłacisz i najprawdopodobniej dostaniesz to co im sie najbardziej oplaca sprzedac, a nie cos najlepszego. Samemu to z 3-4 godzinki roboty i masz gotowe wszystko za darmo :) i ile satysfakcji z wlasnej pracy :)
  • Poziom 9  
    No to w takim razie jaki wzmacniacz i Sub byście polecili. Chodzi mi o to żeby to dobrze grało i sie nie zepsuło.

Wychodzi na to że:
    - głosniki przód, Helix Dark Blue + zwrotnice + tweetery
    - tył same Helix dark blue juz bez tweeterów
    - i tu co do bagaznika, mam narazie jakaś stara skrzynie basową samoróbkę z głosnikiem no name (podobno to jakaś yamaha czy coś ale jakos w to nie wierze) ale gra nawet dobrze;]

Bluesystem dzieki za radę bo w zasadzie masz rację.
  • Poziom 28  
    Do tyłu nie montuj głośników. Z przodu wystarczą. Ile pieniędzy masz do wydania na wzmacniacz i suba? I najważniejsze jakiej muzyki głównie słuchasz?
  • Poziom 9  
    Ja chcę z tyłu mieć głośniki bo teraz siedzą tam dziurawe Red Star'y (jakaś bazarowa firma chyba) a po wyjęciu zostaną dziury więc coś chce tam również żeby grało. Na wzmacniacz i Sub powiedzmy że jakiś 1000zł? Dobrze było by żeby w tej cenie jeszcze się zmieściły kable i potrzebne rzeczy do montażu (również prosiłbym o podanie nazw lub specyfikacji gdyż zbyt zaawansowany w tej dziedzinie nie jestem, może założyć to założę ale żeby samemu dobrać to juz gorzej)
  • Poziom 20  
    Carpower hpb1502 z kabelkami dietz'a i do tego Powerbass M12 w closed ;) dość uniwersalnie i miło zagra.