Witam, mam dośc nietypowy przypadek ze schneiderem. Po zrobieniu zasilacza, mam obraz lecz z przesuniętymi kolorami w lewo, tzn. objaw jest taki, że kolory przeskoczyły o jeden w bok. W pasach pionowych z prawej są dwa czarne a z lewej ostatnim jest żółty(brak jest białego pasa). Dodam, że wymiar obrazu jest OK, kółko idealnie w centrum. Przy okazji, brak jest secamu ale nie martwię się tym, chyba, że jest związane z usterką. Może ktoś miał taką usterkę?