Witam
Mam pewien problem z moim "starym ale jarym aparatem" Sony Cyber-shot DSC-P1 gdyż pomyslalem ze dokupie do niego troche pamięci (karte)
postanowilem ze kupie memory stick pro Duo i skorzystam z adaptora
Gdy wkladam karte 64 MB + adaptor wyswietla mi się komunikat "MEMORY STICK ERROR" i miga mi jakies oznaczenie C:13 01
Gdy wkladam karte 2 GB + adaptor wyswietla mi się komunikat "NO MEMORY STICK"
Karta bez adaptora dziala normalnie (Sony Memory Stick)
Pomyslalem ze zrobie na kartach foldery takie jak potrzebne sa dla aparatu, ale tez nie poszlo.
A moze to dlatego bo to nie oryginalne sony?
Dziekuje i pozdrawiam
Mam pewien problem z moim "starym ale jarym aparatem" Sony Cyber-shot DSC-P1 gdyż pomyslalem ze dokupie do niego troche pamięci (karte)
postanowilem ze kupie memory stick pro Duo i skorzystam z adaptora
Gdy wkladam karte 64 MB + adaptor wyswietla mi się komunikat "MEMORY STICK ERROR" i miga mi jakies oznaczenie C:13 01
Gdy wkladam karte 2 GB + adaptor wyswietla mi się komunikat "NO MEMORY STICK"
Karta bez adaptora dziala normalnie (Sony Memory Stick)
Pomyslalem ze zrobie na kartach foldery takie jak potrzebne sa dla aparatu, ale tez nie poszlo.
A moze to dlatego bo to nie oryginalne sony?
Dziekuje i pozdrawiam