Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program z Pocket i PDA - uruchomienie na PC

25 Sie 2008 20:56 1086 4
  • Poziom 9  
    Posiadam dobry program diagnostyczny do samochodów który jest zrobiony wylącznie do użycia na PC Pocket i PDA. Pitanie: czy istnieje możliwość skonwertowania go do pracy na normalnym Notebooku pod win XP????
    Bardzo prosze o pomoc!!!
  • PCBway
  • Poziom 15  
    Jeśli można, co to za program?
  • PCBway

• Poziom 26  
    Jest coś takiego jak emulator który pozwala na uruchamianie aplikacji przeznaczonych dla PPC i chodzi to bardzo dobrze, ale domyślam się że podłącza się do tego jakiś interfejs i tu może być problem, bo emulator chyba sobie nie poradzi z mapowaniem portów.
  • Poziom 36  
    Też tak najpierw napisałem ale post usunąłem.
    Dlaczego?
    Sam emulator jest w pakiecie programistycznym MS Embedded Visual Tools, ale on nie pozwala na uruchamianie programów skompilowanych dla PDA (czyli dla procesorów ARM, MIPS, SH3, itd).
    Chyba, że jest to Palm OS to tu już istnieje możliwość uruchomienia programów skompilowanych/napisanych pod konkretny procesor napędzający danego PDA.

• Poziom 26  
    Ten ze strony Microsoftu pozwala na instalację dowolnych programów przeznaczonych dla Pocket PC, najnowszy emulator to bodajże emulator Windows Mobile 6.1 z tym że z polską wersją językową jest chyba 6.0 (w maju się tym zajmowałem), sam instalowałem na nim Pocket Heroes :] To jest emulator systemu, porządnie wykonany, można sobie wybrać rozdzielczość, model, zasymulować połączenie z ActiveSync i inne tego typu rzeczy.