Jak podłączyć i zaprogramować moduł domofonu i otwierania zamka (KX-T30860 i KX-T30866) do centrali 61610. Chodzi mi o to , aby domofon wywoływał tylko 2 określone linie wewnętrzne i aby z nich można było otwierać zamek. (nie mam żadnej dokumentacji, oprócz manuala do centrali; może ktoś mnie poratuje?)