Kontrolka się świeci a pralka trup . Nie słychać żeby chodził prorgramator. Bęben nie wykonuje żadnych ruchów.
Będę zobowiązany za jakieś sugestje.
Będę zobowiązany za jakieś sugestje.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam