Witam problem jak w temacie. DVD normalnie startuje idealnie odczytuje zarówno płyty DVD jak i (S)VCD.Audio również czyta bez problemu. tylko że bez fonii
Sprawdziłem chyba już wszystko i wg mnie brak uszkodzeń na płycie.Czy już ktoś miał taki przypadek? proszę o pomoc bo szkoda wywalić dvd do śmieci.Pozdrawiam