Chciałbym zrobić sobie wzmacniacz słuchawkowy o brzmieniu lampowym
ale nie na lampach ... 32 Ω .. ktoś może ma ciekawy schemat
ale nie na lampach ... 32 Ω .. ktoś może ma ciekawy schemat
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrafal8 napisał:Jeżeli chodzi o lustro prądowe (Q3 i Q4) to ono oczywiście
działa (można to nawet obliczyć - praca inwersyjna tranzystora (Q3)) i tranzystor (Q4) pracuje z większym prądem od (Q3), przez co zmniejszył się trochę pobór mocy.
rafal8 napisał:
R6 zastosowałem ze względu na pojemności źródła prądowego, zamiast R16 można coś pokombinować....
rafal8 napisał:
Rezystory na bramkach nie są w tym przypadku potrzebne....
sprawdziłem to bardzo dokładnie.