Witam!
Sprzedam 4 silniki modelarskie produkcji ZSRR. Jeden był odpalany a 3 są w stanie dziewiczym. Dla mocno zainteresowanych zdjęcia. 2 silniki podsiadają w zestawie oryginalne śmigła. Pozdrawiam Szymoon
Sprzedam 4 silniki modelarskie produkcji ZSRR. Jeden był odpalany a 3 są w stanie dziewiczym. Dla mocno zainteresowanych zdjęcia. 2 silniki podsiadają w zestawie oryginalne śmigła. Pozdrawiam Szymoon