Witam,
Mam mały problem z zamkami w ibizie a dokładnie zamek ze strony kierowcy najpierw przestal otwierac centralny po czym wogole nie da sie go przekrecic, a od strony pasazera mozna krecic dowoli w ktorakolwiek strone i nie otwiera centralnego. Centralny jest sprawny bo "cyplami" można otwierac i zamykac do woli. Co moglo nawalic? No i jak dostac sie do tego zamka?
Mam mały problem z zamkami w ibizie a dokładnie zamek ze strony kierowcy najpierw przestal otwierac centralny po czym wogole nie da sie go przekrecic, a od strony pasazera mozna krecic dowoli w ktorakolwiek strone i nie otwiera centralnego. Centralny jest sprawny bo "cyplami" można otwierac i zamykac do woli. Co moglo nawalic? No i jak dostac sie do tego zamka?