Witam.Trafił do mnie monitor jak w temacie, problem jest w tym że przy próbie uruchomienia słychać cykanie przekaźnika oraz chwilowe wejście wysokiego na kineskop po czym cyklicznie takie objawy występują.Dioda sygnalizacyjna zapala się w rytm "cykania".Podejrzewam zwarcie po wtórnej stronie zasilacza ale nie bardzo mogę sobie z tym poradzić.Zasilacz nie posiada opisanego wyjścia B+ próbowałem wpiąć żarówkę w najwyższe napięcia wychodzące z zasilacza czyli 80 i 50V ale powodowało to zapalanie się żarówki w rytm cykania przekaźnika.Czyli wniosek z tego że chyba nie tędy droga.
Poradźcie proszę bo w chwili "słabości" gotów jestem wyrzucić monitor za okno
Poradźcie proszę bo w chwili "słabości" gotów jestem wyrzucić monitor za okno