Witam. Mam k800i cid 53. Wgrywałem patcha o po tej grze na wyłaczeni telefonu executor chyba to było fon już się nie włacza. Macie tu screen z setoola
2008-11-07 20:28:06 v0.914030/UNI
2008-11-07 20:28:06 CARD SERIAL: 00073805
2008-11-07 20:28:06 Loaded 51 flash descriptors
2008-11-07 20:28:08 SIGNED MODE (USING SERVER).
2008-11-07 20:28:12 ChipID:9900,EMP protocol:0301
2008-11-07 20:28:13
2008-11-07 20:28:13 PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
2008-11-07 20:28:13 FLASH CID detected:53
2008-11-07 20:28:13 Speed:921600
2008-11-07 20:28:13 Flash ID check:897E
2008-11-07 20:28:13 Flash props sent ok
2008-11-07 20:28:13 OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:3561********** CERT:RED
2008-11-07 20:28:13 FLASH CID:53 COLOR:RED
2008-11-07 20:28:48 no ack during gdfs_readvar !
2008-11-07 20:28:48 Can't read SCRC unit
2008-11-07 20:28:48 Elapsed: 39 secs.
Błagam piszcie co robić bo fon nie jest mój tylko kolegi w dodatku to jest nówka jeszcze ma folie na wyświetlaczu.Dodam że mam Setool Box 3. NIe idzie nawet wgrać softa, nic nie idzie!! BŁAGAM POMOCY!!!!!!!!!!!!!!
2008-11-07 20:28:06 v0.914030/UNI
2008-11-07 20:28:06 CARD SERIAL: 00073805
2008-11-07 20:28:06 Loaded 51 flash descriptors
2008-11-07 20:28:08 SIGNED MODE (USING SERVER).
2008-11-07 20:28:12 ChipID:9900,EMP protocol:0301
2008-11-07 20:28:13
2008-11-07 20:28:13 PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
2008-11-07 20:28:13 FLASH CID detected:53
2008-11-07 20:28:13 Speed:921600
2008-11-07 20:28:13 Flash ID check:897E
2008-11-07 20:28:13 Flash props sent ok
2008-11-07 20:28:13 OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:3561********** CERT:RED
2008-11-07 20:28:13 FLASH CID:53 COLOR:RED
2008-11-07 20:28:48 no ack during gdfs_readvar !
2008-11-07 20:28:48 Can't read SCRC unit
2008-11-07 20:28:48 Elapsed: 39 secs.
Błagam piszcie co robić bo fon nie jest mój tylko kolegi w dodatku to jest nówka jeszcze ma folie na wyświetlaczu.Dodam że mam Setool Box 3. NIe idzie nawet wgrać softa, nic nie idzie!! BŁAGAM POMOCY!!!!!!!!!!!!!!