Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

czary mary, EPROM 24RF08

Kaczy 25 Oct 2002 12:53 3124 10
    Kaczy
    Level 11  
    Zanim popadne w obłęd , zanim skonczą sie programatory,wiele już "przerobilem" . Moze ktos mi podpowie czym "to " cudo przeczytac
    8O
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    oyama
    Level 13  
    Podobno ERIKA.....ale jak teraz zdobyc schemat....???
    suramek
    Level 2  
    mam program do czytania 24rf08 , jest bardzo prosty
    suramek(malpa)interia.pl
    oyama
    Level 13  
    to załącz....tylko że schermat programatora też by się przydał
    oyama
    Level 13  
    oyama(malpa)twojepc.pl

Dzieki!!!
    szakul42
    Level 10  
    Witam!
    Prosze o pomoc potrzebuje wlasnie taki Eprom 24RF08 - 16 nóżkowy. A dokladnie potrzebuje do IBM R31 Laptopa. Jest on uszkodzony i musze go wymienic. Uszkodzenie nie polega na uszkodzeniu programowym prawdopodobnie ktos rozkrecajac go uszkodzil go fizcznie. Przez ten uklad nie dziala mi tracpoint w laptopie. Prosze o wszelkie informacje gdzie moge go kupic moze byc uzywany jak i nowy. Z gory dzieki i pozdrawiam wszystkich
    szakul42(malpa)interia.pl
    gg: 620640
    tel. 601307613
    User removed account
    User removed account  
    szakul42
    Level 10  
    Witam!
    Udalo mi sie naprawic to cos okazalo sie ze jest spalony i trzebabylo to wymienic czyli wylutowac i wlutowac na nowa z nowym oprogramowaniem. Gdzie udalo mi sie to kupic. W katowicach na ul. slowackiego jest taki maly serwis doslownie i w przenosni. NIe ma zadnych witryn tylko same drzwi z numerem telefonu i pisze SERVIS. na ulicy slowackiego blizej torow kolejowych. Tam mi zrobili to prawie ze na miejscu.
    Pozdrawiam Łukasz
    szakul42
    Level 10  
    Umnie byl jak wspominalem troszke inny poniewaz sam eprom byl uszkodzony i jak sie wgralo soft i po restarcie juz nic nie pamietal. Wylutowanie i wlutowanie nowego dopiero pomoglo.
    I jestem zadowolony z jednego magika w katowicach ktory to tanio i szybko zrobil.
    Pozdrawiam