Witam, internet otrzymuje droga radiowa, kupilem AP ktory ma odbierac sygnal i przesylac LAN-em do karty sieciowej (po skretce prostej). Sprzet kupilem uzywany. Po podlaczeniu niestety nie chce dzialac. Pojawia sie ze jest polaczenie z ograniczeniem i nie otwiera sie strona konfiguracji. Co trzeba zrobic aby to zaczelo dzialac?