Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dell matryca brak kolorow,czy bedzie jeszcze jak dawniej?;(

kapicent 04 Gru 2008 21:52 816 1
  • #1 04 Gru 2008 21:52
    kapicent
    Poziom 1  

Witam wszystkich,mam bardzo dziwny problem ,zwiazany z matryca w laptopie dell. Po włączeniu laptopa mam ciemny obraz tz.na początku obraz jest jak sie laduje windows xp i obrazek jest normalny w kolorze,lecz pozniej po zaladowaniu i jak wyswielta sie juz slowo ,,zapraszam'' na niebieskim tle to obraz jest ciemny i nic nie widze . Obraz jest jakis widoczny tylko jak swiece latarka w monitor to cos tam widze ze jednak on chodzi ok tylko ze na ciemno;] takze nie wiem co to moze byc za przyczyna i czy mozna to jakos naprawic? formatowalem lapka ale to samo caly czas. ale co najlepsze gdy zamykam klape i otwieram ,to za ktoryms razem powroci mi windows z kolorami i wszystko normalnie funkcjonyje tylko tylko ze juz nie moge go wylączac poniewaz bedzie ciezko znowu odzyskac kolory/... nie wiem co jest grane gdzie sa moje kolory? pomozecie?

0 1
  • #2 05 Gru 2008 08:38
    Jakant
    Poziom 35  

Z twojego opisu wynika ze masz uszkodzenie na złączu matryca-komputer. Moze być przerwana taśma łącząca lub poluzowana wtyczka. Bez ingerencji wewnątrz się raczej nie obędzie. Jezeli nie masz wprawy w naprawie laptopów, radzę skorzystać z serwisu.

0