Proszę o pomoc.
Na wyświetlaczu jest napis:CODE '10'
Przeglądałem Forum Elektroda i inne, zrobiłem programator (ETL), wgrywałem różne programy do pamięci (wgrywały się na 100% poprawnie, pamięć a w zasadzie podstawka, wlutowana poprawnie). Bez rezultatu. Na wyświetlaczu, w zależności od programu pojawia się: CODE '10' lub CODE '11'. Radio nie reaguje na żaden klawisz. Może jest to kod jakiegoś uszkodzenia?
Proszę o jakieś sugestie i pozdrawiam.
Na wyświetlaczu jest napis:CODE '10'
Przeglądałem Forum Elektroda i inne, zrobiłem programator (ETL), wgrywałem różne programy do pamięci (wgrywały się na 100% poprawnie, pamięć a w zasadzie podstawka, wlutowana poprawnie). Bez rezultatu. Na wyświetlaczu, w zależności od programu pojawia się: CODE '10' lub CODE '11'. Radio nie reaguje na żaden klawisz. Może jest to kod jakiegoś uszkodzenia?
Proszę o jakieś sugestie i pozdrawiam.