Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 6230i uruchamia się ale nie do końca

Petii2 02 Jan 2009 11:02 1157 4
    Petii2
    Level 11  
    Witam mam problem z moim telefonem czyli nokią 6230i. Chciałem wgrać kilka mp3 na kartę pamięci wiec wyłączyłem telefon wyjąłem kartę zgrałem na kartę co tam chciałem i włożyłem kartę z powrotem do telefonu Zwykła normalna czynność Gdy włączyłem telefon już było coś nie tak bo zmieniło mi język na angielski. Wpisałem kod pin, telefon zaczął się uruchamiać charakterystyczny dźwięk i dwie ręce witające się po czym pokazał się wskaźnik baterii i telefon zostaje już w takim stanie Dalej się już nie uruchamia. Za każdym razem jest tak samo. Jak włączam telefon bez karty sim to telefon zachowuje się tak jak powinien bez karty, czyli mogę sprawdzić numer imei i działa także kod *#0000# oraz numery alarmowe. Po wpisaniu *#0000# pokazuje tak

Nokia 6230i
    V 03.70
    09-Jan-06
    RM-72
    GSM P1.1
    (c) NMP.

Nie mam pojęcia co jest przyczyną czy to jest wina oprogramowania i czy jak pójdę do komisu i wymienią oprogramowanie to czy to będzie działać. Jeszcze jedno czy może to być sprawa jakiegoś wirusa nie wiem czy już wymyślili wirusy na tego typu telefony. Dużo korzystam z internetu przez komórkę to może gdzieś to załapałem.
    MaciuchJ
    Level 19  
    Ratuje Cie tylko serwis. Tak to wina oprogramowanie. W komisie-serwisie zrobią Ci to od ręki i telefon będzie śmigał jak nowy.
    Petii2
    Level 11  
    A ile tak usługa może kosztować? Mniej więcej w jakich granicach cenowych?
  • Helpful post
    MaciuchJ
    Level 19  
    W zależności od serwisu od 15-40zł.
    Petii2
    Level 11  
    Bardzo dziękuje :)