Witam wszystkich. Gram na różnych imprezach, od niedawna na mniejszych z własnym sprzętem, dlatego chciałbym dokupić 2 basy, bo uważam, że jest dużo za mało
Mój sprzęt: Końcówka JBL 6260 2x300 wat przy 4 ohm, 2 kolumny szerokopasmowe peavey (PRO-15) i 2 "suby" też tej samej fimy (PRO-SUB).
Zastanawiałem się nad czymś 2x15" z Pol audio, bądź 2 kolumny Electro Voice Gladiator G 118 (zainteresowało mnie pasmo przenoszenia).
Któraś z tych czy może coś innego?
Budżet ok. 4 tys.
Prosze o opinie.
Mój sprzęt: Końcówka JBL 6260 2x300 wat przy 4 ohm, 2 kolumny szerokopasmowe peavey (PRO-15) i 2 "suby" też tej samej fimy (PRO-SUB).
Zastanawiałem się nad czymś 2x15" z Pol audio, bądź 2 kolumny Electro Voice Gladiator G 118 (zainteresowało mnie pasmo przenoszenia).
Któraś z tych czy może coś innego?
Budżet ok. 4 tys.
Prosze o opinie.