Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pci device do toshiby ???

10 Sty 2009 12:31 6406 13
  • Poziom 9  
    witam

Szukam sterownika do pci device , mój laptop to Toshiba Satellite A105- S4074.Szukałem na oficialnej strony Toshiby,ale coś mi to nie wychodzi.Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

pozdrawiam.
  • Spec od komputerów
    Nie wychodzi, bo "pci device" oznacza dziesiatki tysiecy urzadzen. Znajdz identyfikatory tego urzadzenia w managerze urzadzen, wlasciwosci, szczegoly, w postaci VID_1245&DPID_5678 a potem w googlu znajdz co to za urzadzenie, i dopero wtedy szukaj sterownikow.
  • Poziom 9  
    Możesz napisać dokładnie jaki sterownik,bo po wpisaniu twojego linku niestety sie odświeża i pokazuje wszystkie.Z góry dzięki :)

Dodano po 4 [minuty]:

Odp.Platon. Gdy patrze szczegóły pisze, że:" Żadne pliki sterowników nie są wymagane dla tego urządzenia albo pliki te nie zostały załadowane".
  • Poziom 32  
    otwieraja sie wszystkie bo nawet nie napisałes jaki masz system. jakie pytanie - taka odpowiedz.
    Juz chyba prosciej sie nie da ci tego podac "pod nos"
    jesli masz tego laptopa to chyba wiesz co instalowałes, a czego nie i wiesz ma czym sie skupic. ja mam do Dell pełny pack driverów i jak wymieniam system to laduje kazdy po kolei, czy mam jakies nie rozpoznane uzadzenia czy nie.
  • Poziom 43  
    hyper88 napisał:

Odp.Platon. Gdy patrze szczegóły pisze, że:" Żadne pliki sterowników nie są wymagane dla tego urządzenia albo pliki te nie zostały załadowane".

Klikasz na PCI device - wlasciwosci - zakladka szczegoly i wybierasz identyfikator sprzetu i podajesz na forum.
  • Poziom 9  
    W zakładce ogólne tylko pisze:

Magistrala PCI 7,urządzenie 6 , funkcja 3
  • Poziom 43  
    Masz wejść do zakładki SZCZEGÓŁY a następnie podać identyfikator sprzętu.
  • Poziom 9  
    Gdy wchodze do zakładki SZCZEGÓŁY CAŁY CZAS PISZE:" Żadne pliki sterowników nie są wymagane dla tego urządzenia albo pliki te nie zostały załadowane".
  • Poziom 43  
    Czy Ty nie klikasz czasami na szczegóły sterownika?
  • Poziom 9  
    TAK W MENADZERZE URZĄDZEŃ.A to gdzie się znajduje ten identyfikator sprzętu??
  • Poziom 43  
    Czytaj ze zrozumieniem. Klikasz prawym przyciskiem myszki na mój komputer - wybierasz właściwości - sprzęt - menedżer urządzeń - odnajdujesz PCI Device , klikasz na nim prawym i wybierasz właściwości - następnie przechodzisz do zakładki SZCZEGÓŁY (piszę o zakładkach do góry masz tam jeszcze ogólne itd.) jak już wejdziesz w SZCZEGÓŁY rozwijasz listę i wybierasz identyfikator sprzętu ,który dajesz na forum.
  • Poziom 9  
    Nie wiem jak ty ale ja mam zakładki: ogólem ,sterownik i zasoby.Nie mam szczegóły.

Dodano po 56 [minuty]:

Karta graficzna zainstalowana , karta pcmia zainstalowana , karta sieciowa zainstalowana.Ciekawe czego to moze dotyczyć ???
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    hyper88 napisał:
    Szukam sterownika do pci device
    Pod jaki system operacyjny?
    hyper88 napisał:
    mój laptop to Toshiba Satellite A105- S4074.Szukałem na oficialnej strony Toshiby,ale coś mi to nie wychodzi.

Jak podajesz że laptop to Toshiba Satellite A105-S4074 to powinieneś znaleść informację na naklejkach że ten model jest oznaczony dokładniej jako PSAA8U-0LH02K . Oryginalnie był tam preinstalowany Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 (XP MCE), jak również opcja z Windows Vista.

Sterowniki => seria Satellite A100 PSAA8 - Win. XP MCE - PL
    Na początek zainstaluj "Chip Set Utility", bo nawet nie powiedziałeś czy po rozwinięciu w Menadżerze urządzeń listy z Urządzenia systemowe masz tam również niezainstalowane (z żółtym znakiem zapytania) urządzenia.
    Lub szukaj z nazwą "Chipset" na stronie podanej przez Spacewalker.