Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SonyEricsson K610i jak wgrać soft?

19 Sty 2009 19:42 8754 11
  • Poziom 15  
    Witam.Posiadam telefon jak w temacie,został przywieziony z Irlandii i ma aktywną blokadę telefonu.Po wpisaniu kodu pin karty wyświetla się "phone lock code" niestety nie wiem jaki to kod.Jak wgrać polski soft do tego telefonu oraz skąd pobrać taki soft?Pozdrawiam serdecznie.
  • Poziom 23  
    Wgrasz Se-toolem a flasha pobierzesz z jego supportu.
  • Poziom 15  
    Niestety na firmowej stronie SE nie ma żadnych softów do pobrania.Problem z blokada telefonu już rozwiązałem za pomocą programu XS++ jednak telefon posiada blokadę simlock.Jak ściągnąć tą blokadę lub skąd mogę pobrać soft do tego telefonu?
  • Poziom 29  
    Jeśli masz kabel do niego to wgrasz bez problemu na simlockiem też coś zaradzimy. Odezwij się to pomogę.
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Soft już znalazłem są to dwa pliki teraz pytanie jak załadować ten soft za pomocą XS++ lub innego programu?Posiadam oryginalny kabel USB od W580i ale pasuje,XS++ czy update service SE wykrywają telefon poprawnie.Pliki softu to "K610_R1JG001_MAIN_GENERIC_TH_RED53.rar" oraz "K610_R1JG001_FS_BALTIC_RED53.rar"
  • Warunkowo odblokowany
    Odradzam robic samemu w domu !!! Żeby pozniej nie bylo kolejnego postu z placzem ze przestla dzialac, bo i tak customizacji nie zrobisz tak latwo.
  • Poziom 26  
    Oprócz MAINa i FSa potrzeba jeszcze plik customizacji. Według mnie najlepszy do tego celu będzie SeTool Lite. A jak nie wiesz jak wgrać softa zapraszam na stronę se-tuning.pl tam jest pełno poradników jak wgrać soft i robić inne upgrade telefonu.
    P.S. Wgraj sobie softa na cid52 a nie cid53.
  • Moderator - GSM
    Zależy jaki cid ma wogóle w telefonie.
  • Poziom 15  
    W telefonie jest cid53 a co lepsze nie da rady załadować innego.Próbowałem juz setoolem XS++ oraz FARem również zmodyfikowanym.Do tego podobno nie można ściągnąć blokady simlock nie uruchamiając telefonu a niestety nie posiadam karty współpracującej z firmwarem wgranym w telefonie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Widac ze niewiesz o czym piszesz zanies ten telefon do serwisu i tam ci wszystko zrobia
  • Poziom 12  
    a wiec tak jak masz setoola to zczytaj telefon opcja "identify" nastepnie sprawdz jaki masz cid. Jezeli masz boxa to bez problemu wejdziesz na support i tam znajdz swoj model telefonu odpowiedni cid i sciagaj oprogramowanie. odrazu podpowiem Tobie ze to musza byc pliki main i fs - fs sciagaj central europe . w seetoolu klikasz add dodajesz te dwa pliki w zakladce setting zaznaczas 2 opcje signed mode i complete phone after flash i na koniec klikasz flash. fuf mam nadzieje ze zrozumiesz Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak widzisz ze kolega jedzie xs++ i farem to trudno sie domyslec ze niema SE toola BOXA