Witam. Po powrocie do domu zauważyłem, że mój telewizor( model jak w temacie) nie reaguje na pilota. Po wybraniu programu dioda świecąca na czerwono na ok sekundę zaświeci się na kolor pomarańczowy i następnie przełącza sie znów na kolor czerwony. Później zaczyna już tylko migać 3 razy na czerwono, pauza i następnie 5 razy w kolorze czerwonym. Próbowałem również włączyć go za pomocą przycisków na telewizorze lecz występowało to samo zjawisko. W momencie gdy dioda zaczyna migać telewizor nie reaguję na żadne przyciski prócz odłączającego zasilanie. Z góry dziękuję za pomoc.