logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć sim-lock z Sagem MYX 5-2V za pomocą kabla szeregowego?

hobbysta1234 05 Lut 2009 13:47 3682 5
REKLAMA
  • #1 6106129
    hobbysta1234
    Poziom 15  
    Posty: 128
    Pomógł: 7
    Ocena: 43
    Witam.. dostałem okazyjnie takiego sagema, tel ma jednak blokadę sim lock i chciałbym ją ściągnąć żeby go sprawdzić.. Jak to zrobić? Szukałem ale nie mogę znaleźć odpowiedniej instrukcji śćiągniecia do tego telefonu..
    Mam kabel szeregowy..
    Jakim programem można to zrobić?
  • REKLAMA
  • #2 6106135
    pit08
    Poziom 28  
    Posty: 1099
    Pomógł: 100
    Ocena: 19
    W domu z tego nie ściągniesz, polecam jakiś dobry serwis bo nie każdy robi sagemy.
  • REKLAMA
  • #3 6106144
    hobbysta1234
    Poziom 15  
    Posty: 128
    Pomógł: 7
    Ocena: 43
    No ale mi się nie opłaca z nim iść do serwisu bo chciałbym go potem sprzedać a takie sagemy nie są za wiele warte.. Czytałem że jest możliwość zrobienia tego w domu tylko albo posty już były stare i nie dało sie ściągnąć programu czy instrukcji albo nie było instrukcji..
    Też czytałem że jakieś ścieżki na płytce można przeciąć? bzdety czy realne?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 6106187
    hobbysta1234
    Poziom 15  
    Posty: 128
    Pomógł: 7
    Ocena: 43
    szkoda ze nie po polsku :/ :)
  • #6 6106205
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Nie ma możliwości, aby z tego Sagema ściągnąć simlocka za free.
    Temat wyczerpany więc zamykam.
REKLAMA