Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Temperatura procesora - prawda czy fałsz ?

22 Lut 2009 10:09 1233 14
  • Poziom 13  
    Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć czy taka temperatura jest możliwa (chodzi mi o temp. rdzenia 1 i 2Temperatura procesora - prawda czy fałsz ?
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 14  
    Witam, to niemożliwe, żebyś na rdzeniach miał taką temperaturę. Program wyświetla bzdury.
  • Poziom 13  
    Dodam że radiator jest zimny ale w stresie jest już ciepły a to temperatura w stresie
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie możliwe... W biosie jakie temp.?
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 13  
    Dodam że radiator jest zimny ale w stresie jest już ciepły a to temperatura w stresie
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Po co piszesz to samo? Widzimy. Temperatura całego procesora OK, a rdzeni - kłamstwo ;)
  • Poziom 13  
    W biosie temperatura:
    CPU ambient 40
    CPU internal 40
    M/B temp. 33
    Mam jeszcze pytanko do czego służą takie opcje jak:
    AM2 BOOST
    COOL'n' Quiet
    Secure Virtual Machine
  • Poziom 19  
    Proszę spróbować odczytać temperatury w programach: Real Temp lub Core Temp. Opcje: pierwsza - optymalizuje pracę procesora (najczęściej niewielki wzrost wydajności); druga - zapewnia regulację napięcia oraz mnożnika procesora w locie w zależności od potrzeb systemu (zapewnia przez to ciche obroty wiatraka cpu oraz mniejsze zuzycie prądu); trzecia - zapewnia bezpieczeństwo systemów wirtualnych (zazwyczaj nikt tego nie używa). Pierwsze dwie opcje - Enabled, ostatnia - Disabled.
  • Poziom 13  
    Nie wiem dlaczego ale nie chcą odpalić te programy.Właśnie wgrałem stery z płyty odnośnie procesora i wszystko działa tzn. mnożnik spada i podnośi się wrazie np. uruchamiania jakiegoś programu ale obroty wiatraka bez zmian - dlaczego? Mam taki cyfrowy miernik temp. czujnik wsadziłem w radiator i temperatura taka sama ja np. w evereście tzn. temp. procesora 35 a na mierniku 33
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Podaj oznaczenie płyty głównej.
  • Poziom 13  
    Płyta główna Asrock ALiveNF7G-FullHD
  • Poziom 13  
    Witam. Jeśli chodzi o bios to mam p1.20 a mój procesor to AM2 Athlon 64 X2 ADO5000IAA5DO Brisbane 2600MHz 1000MHz 512KB+512KB G2 65W All
    NIE WIEM CZY DOBRY?
  • Poziom 26  
    Jak pisze All to masz dobry BIOS.
  • Poziom 13  
    Dzięki wszystkim za rady - zmiana biosa pomogła.