logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zresetować chip w drukarce Epson C42sx po napełnieniu tuszu?

ROBERT.Q 16 Kwi 2004 13:11 1585 3
REKLAMA
  • #1 597414
    ROBERT.Q
    Poziom 19  
    Posty: 458
    Pomógł: 18
    Ocena: 58
    Witam.
    Mam male pytanie, mianowicie skonczyl mi sie tusz w drukarce Epson C42sx, po napelnieniu go tuszem drukarka nadal wyswietla mi komunikat ze brak tuszu, wiem za jest do tego jakies urzadzonko ktore kasuja zawartosc chipa, czy jest jakis sposob na ominiecie tego.
    W jaki sposob mam to zrobic, prosze o wskazowki.
    Pozdrawim.
    Robert
  • REKLAMA
  • #2 597418
    -KrZySieK-
    Poziom 15  
    Posty: 266
    Pomógł: 1
    Ocena: 10
    Niewiem jak z Epsonami ale wiem że jak kupujesz napelniacze do hp to w instrukcji jest wytłumaczone jak skasować tą pamięć, z hp jest tak że tam się zakleja odpowiednie styk/i i podłacza nobój itp.... Ale może być inaczej z epsonami, poszukaj na necie !
  • REKLAMA
  • #3 597422
    ROBERT.Q
    Poziom 19  
    Posty: 458
    Pomógł: 18
    Ocena: 58
    a w instrukcji jest napisane tak:
    skasowac chipa i juz :lol:
  • #4 597424
    Alcedo
    Poziom 23  
    Posty: 701
    Pomógł: 28
    Ocena: 22
    a może by tak najpierw wykorzystać opcję "szukaj"
    temat wielokrotnie powtarzany
REKLAMA