Witam.
Mam male pytanie, mianowicie skonczyl mi sie tusz w drukarce Epson C42sx, po napelnieniu go tuszem drukarka nadal wyswietla mi komunikat ze brak tuszu, wiem za jest do tego jakies urzadzonko ktore kasuja zawartosc chipa, czy jest jakis sposob na ominiecie tego.
W jaki sposob mam to zrobic, prosze o wskazowki.
Pozdrawim.
Robert
Mam male pytanie, mianowicie skonczyl mi sie tusz w drukarce Epson C42sx, po napelnieniu go tuszem drukarka nadal wyswietla mi komunikat ze brak tuszu, wiem za jest do tego jakies urzadzonko ktore kasuja zawartosc chipa, czy jest jakis sposob na ominiecie tego.
W jaki sposob mam to zrobic, prosze o wskazowki.
Pozdrawim.
Robert